Web Dünyası

Ücretsiz Blogger Temaları

Blogger, Google’a ait ücretsiz bir blog oluşturma platformudur. Blogger, kendi içinde barındırdığı temaların yanı sıra dışardan tema yükleme özelliğine de sahip. Blogger’ın temaları pek kullanış ve güzel olmadığı için bu platformu kullanan kullanıcılar dışardan ücretli veya ücretsiz edindiği temaları kullanıyorlar. Sizin de mevcut temaları beğenmeyeceğinizi düşürerek, tema oluşturucuların ücretsiz olarak paylaştığı 5 temayı sizlerle paylaşmak istedim. Temaları demodan inceleyebilir, beğendiğinizi indir butonundan indirebilirsiniz.

1-) Kitsune Haber, blog, moda ve viral tarzı siteler için uygun temalarından biri. Bu tema ile Google Adsense ve diğer reklam şirketlerine uyumlu. Ayrıca kurulumu ve özelleştirmesi de kolay.

DEMO İndir

2- ) Kaplan  Moda, otomotiv, seyahat, ve daha fazlası gibi herhangi bir haber ya da dergi tarzı web sitesi için kullanılabilir. Mobil uyumlu, hızlı, özelleştirilebilir ve tamamen ücretsizdir.

DEMO İNDİR

3 -) Future Mag Future Mag teması, teknoloji, blog, spor, magazin, haber ve moda tarzı siteler için çok kullanışlı ayrıca Adsense uyumlu reklam alanları sahip kesinlikle kullanmanızı tavsiye ettiğim bir tema.

DEMOİNDİR

4 -) Minimal Minimal teması, Blog için uygun , görünüşü çok canlı ve kullanışlı bir tema. Temayı indirip zip dosyası şeklinde Blogger panelinizin temalar bölümünden yükleyebilirsiniz.

DEMOİNDİR

5 -) Plazma Seyahat, teknoloji, blog veya başka bir tür haber sitesi için uygun olan yaratıcı ve güzel bir temadır. temayı kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

DEMOİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi devre dışı bırakınız.